car-line.org.pl

Portal Motoryzacyjny

Hyundai Bayon
Samochody

Hyundai Bayon – bestsellerowy SUV w bardzo dobrej cenie

Czy świetnie wyglądający, funkcjonalny, doskonale wyposażony i dynamiczny SUV musi być drogi? Hyundai udowadnia, że nie. Koreański producent trafił w dziesiątkę wprowadzając na europejski rynek model Bayon, który został znakomicie przyjęty również w Polsce. Jakie są najmocniejsze strony Hyundaia Bayon? Sprawdź to w naszym artykule.

Oszczędne silniki, które potrafią zaskoczyć dynamiką

Na polskim rynku Hyundai Bayon jest oferowany wyłącznie z silnikami benzynowymi. Polecamy wersję napędową 1.0 T-GDI o mocy 100 KM, którą możesz zamówić z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Ta jednostka w zupełności wystarczy do sprawnego poruszania się Bayonem i po mieście, i po autostradzie, gwarantując przy tym bardzo niskie zużycie paliwa.

Do pracy, szkoły, na wakacje

Hyundai Bayon w 100% spełnia definicję samochodu rodzinnego. Zapewnia bardzo komfortowe warunki podróżowania kompletowi pasażerów. Na tylnej kanapie bez problemu zamontujesz dwa pełnowymiarowe foteliki dziecięce i zostanie jeszcze sporo miejsca dla trzeciej osoby.

Auto rodzinne musi oczywiście przewieźć wszystkie przedmioty niezbędne podczas wakacji. Hyundai Bayon nie ma z tym problemu, a to dzięki bagażnikowi o pojemności aż 411 litrów.

Wyposażenie? Jest wszystko, czego możesz potrzebować

Lista wyposażenia Hyundaia Bayon, w tym dostępnych opcji, jest bardzo długa i obejmuje również takie elementy, jakich do niedawna mogliśmy oczekiwać wyłącznie po samochodach klasy premium. Warto tutaj wspomnieć o pakiecie bezpieczeństwa Hyundai SmartSense czy o funkcjach łączności bezprzewodowej Apple CarPlay i Android Auto.

Cena Hyundaia Bayon? Bardzo atrakcyjna!

Wielki sukces sprzedażowy modelu Bayon to efekt nie tylko świetnego designu i ponadprzeciętnej funkcjonalności samochodu. Polscy kierowcy pokochali go również za dobrą cenę.

Hyundaia Bayon w wersji silnikowej 1.0 T-GDI o mocy 100 KM, z manualną skrzynią biegów oraz w wersji wyposażenia MODERN, możesz mieć już od 80 700 zł. To bardzo konkurencyjna oferta.

5 lat gwarancji w standardzie

Hyundai Bayon jest znakomicie wykonanym samochodem, o czym można się przekonać już po przejechaniu kilku kilometrów. Wysoka jakość montażu przekłada się na brak jakichkolwiek irytujących dźwięków we wnętrzu. O wysokiej jakości tego modelu świadczy również aż 5-letnia gwarancja fabryczna.

Promocje na Hyundaia Bayon

Hyundai Bayon jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w swojej klasie, dlatego trudno obecnie liczyć na wyjątkowo dobre promocje cenowe. Na pewno natomiast warto odwiedzić salon autoryzowanego dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice (https://mmcars.hyundai.pl/) i zapytać o premię za odkup obecnego samochodu, atrakcyjne formy finansowania (leasing, kredyt, wynajem długoterminowy) oraz promocyjne pakiety ubezpieczeń.

Podczas rozmowy z doradcą MM Cars Hyundai Katowice umów się też na jazdę testową Hyundaiem Bayon i przekonaj się, że jest to samochód, którego zakup warto rozważyć.

Więcej o Hyundai Bayon przeczytasz na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/.