car-line.org.pl

Portal Motoryzacyjny

Zalety używanej Škody Fabii
Samochody

Zalety używanej Škody Fabii

Trudno byłoby zliczyć wszystkie okoliczności, w których ŠKODA Fabia okazuje się bezkonkurencyjnym środkiem transportu. Jako nieduże auto sprawdza się znakomicie we wszystkich trudach typowych dla jazdy miejskiej – nie zajmuje wiele przestrzeni parkingowej, jest zwinna i zwrotna, ale kryje w sobie sporą przestrzeń, zapewniając wygodne warunki podróży dla kierowcy oraz jego pasażerów.

Jako jedno z najbardziej przystępnych cenowo aut w ofercie czeskiej marki jest wybierana chętnie przez osoby, które chcą jeździć godnym zaufania pojazdem, ale nie są gotowe na inwestowanie w niego dużych kwot. Z tego samego względu używana ŠKODA Fabia będzie wprost wymarzonym pierwszym autem dla świeżo upieczonych posiadaczy prawa jazdy, właścicieli biznesów debiutujących na rynku, a także osób młodych, które rozglądają się za własnym środkiem transportu.

Duże znaczenie zwłaszcza dla użytkowników aut, którzy dopiero wkraczają w świat motoryzacji, ma pewność, że interesujące ich samochody używane pochodzą ze sprawdzonego źródła, a faktyczny stan oraz przebieg pojazdów jest zgodny z opisem. Volkswagen Financial Services stworzył rozwiązania, dzięki którym przyszły użytkownik auta nie musi samodzielnie weryfikować jakości auta ani korzystać z płatnej pomocy – każda poleasingowa ŠKODA Fabia bądź inny model marek z Grupy Volkswagen oferowany w salonach STORE VW FS jest weryfikowany przez ekspertów, a o jego wcześniejszej historii zaświadcza książka serwisowa, dokumentująca naprawy realizowane zawsze w ASO.

Finansowanie używanej Škody Fabii

Jakość samego pojazdu to ważny atut oferty, a jej dopełnienie stanowi przygotowane przez Volkswagen Financial Services finansowanie Autonomia. Poleasingowa ŠKODA nie wymaga bowiem wydatkowania większych środków z firmowego lub domowego budżetu. Zarówno kredyty, jak i leasing Skoda Fabia dostępne są z zerowym wkładem własnym bądź opłatą wstępną – zatem przy podpisaniu umowy nie jest wymagana wpłata większej kwoty. Wartość pojazdu można rozłożyć na dogodną dla siebie liczbę rat miesięcznych, przy czym jeśli klient wybiera leasing bądź kredyt JAK ABONAMENT, raty te kalkulowane są na podstawie spadku wartości auta w okresie umowy, a to sprawia, że ich kwota staje się jeszcze niższa.

Niezwykle przemyślane rozwiązania, dojrzałość, a jednocześnie pewność – to walory, którymi cechuje się ŠKODA Fabia z 2022 roku. Chociaż należy do segmentu B, auto ma rodzinny charakter, o czym świadczą np. przygotowane dla pasażerów jadących na tylnej kanapie dwa gniazda USB-C czy praktyczny podłokietnik z uchwytami na kubki. Pod względem wrażeń wizualnych, od pierwszego spojrzenia dostrzec można atletyczne proporcje i opływową sylwetkę. ŠKODA Fabia z rocznika 2022 może pochwalić się najniższym w klasie współczynnikiem oporu powietrza (Cx=0,28). W zależności do wersji wyposażenia, możemy znaleźć egzemplarze posiadające wiele opcjonalnych rozwiązań, systemów i gadżetów, lub też prostsze, których niewątpliwym atutem jest cena. Jeśli interesuje Cię leasing Skoda Fabia, skontaktuj się z ekspertami Volkswagen Financial Services.

Materiał zewnętrzny