car-line.org.pl

Portal Motoryzacyjny

Pesta
Motoryzacja

Dlaczego właśnie Pesta? Poznaj historię tej firmy

W Internecie jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne przedsiębiorstwa, które zajmują się sprzedawaniem artykułów wyposażenia pojazdów silnikowych, części zamiennych i płynów eksploatacyjnych. Jeżeli wybierasz taki sklep internetowy, postaw na firmę z doświadczeniem, która od wielu lat, z powodzeniem zaopatruje w części swoich klientów. Tym wszystkim charakteryzuje się Pesta. Co warto wiedzieć o tej firmie?

Pesta to jedna z najbardziej doświadczonych hurtowni i sprzedawców detalicznych, działających w branży motoryzacyjnej, budowlanej, rolniczej i mechanicznej. Cechuje ją przede wszystkim ogromny wybór produktów, adresowanych do różnych grup odbiorców oraz ponad 20letnie doświadczenie na rynku.

Początki firmy Pesta

Firma powstała w 1999 roku. Zajmowała się głównie dystrybucją olejów, smarów czy części motoryzacyjnych. Początkowo była niewielką hurtownią, jednak z biegiem lat rozwinęła swoją działalność na tyle, że jest jedną z wiodących marek w tej branży. Aktualnie Pesta posiada również sklep internetowy, gdzie z usług przedsiębiorstwa mogą skorzystać także klienci indywidualni. Warto nadmienić, że od 2006 roku firma inwestuje w kolejne hale, które pomagają w rozwoju działalności i dają większe możliwości klientom.

Pesta zajmuje się także m.in. serwisowaniem wózków widłowych, sprzedawaniem tego typu sprzętów i usługami wulkanizacyjnymi. W przedsiębiorstwie pracuje wykwalifikowany i doświadczony personel, który – w razie potrzeby – służy pomocą przy wyborze określonego rodzaju elementów.

Asortyment sklepu Pesta – co możesz tam znaleźć?

Jakie artykuły znajdziesz w sklepie internetowym firmy Pesta? To między innymi akcesoria i narzędzia do różnych prac budowlanych takie jak drabiny czy materiały budowlane. Przedsiębiorstwo oferuje również ogromny wybór akumulatorów, materiałów blacharsko-lakierniczych, opon do różnego zastosowania (w tym także rolniczych), farb, olejów itd. itp.

W asortymencie Pesta coś dla siebie znajdą lakiernicy, mechanicy samochodowi, rolnicy, firmy działające w branży budowlanej, a także właściciele magazynów czy hal produkcyjnych. Ciężko znaleźć drugi tak bogaty w wybór sklep internetowy w Polsce, a być może i w Europie. Co ważne, wszystkie części dostępne w ofercie Pesta pochodzą od sprawdzonych producentów i prezentują wysoką jakość w atrakcyjnych cenach. To kolejny powód do tego, aby choć spróbować skorzystać z tego, co ma dla nas ta doświadczona hurtownia.